KONKURS
KOKOSOWY
Podziel się przepisem i wygraj cenne nagrody



Zadanie konkursowe
- Zarejestruj się lub zaloguj na naszej stronie.
- Dodaj przepis na swoje popisowe danie z użyciem mleczka kokosowego.
- Dodając przepis wpisz tag: konkurs_kokosowy
Zasady
Spośród wszystkich opublikowanych przepisów oznaczonych tagiem konkurs_kokosowy nasza redakcja wybierze i nagrodzi 2 najciekawsze i opatrzone najładniejszym zdjęciem.
Liczba dodanych na konkurs zgłoszeń przez jedną osobę jest nieograniczona, jednak każdy z dodanych przez Ciebie przepisów powinien być inny.
Będzie nam miło jeśli po zgłoszeniu opublikujesz przepis na swoim blogu, Facebooku, Instagramie (lub innych portalach społecznościowych) z informacją o konkursie.
Terminy
Na wasze zgłoszenia czekamy od 04.09.2018 do 01.10.2018 r.
Konkurs trwa do 01.10.2018 r.
Wyniki konkursu ogłosimy 05.10.2018 r.
Zwycięzcy
Z ogromną przyjemnością informujemy, że nagrody zdobywają:
- 1 miejsce: Patelnia grillowa marki Tefal – @gotuj_z_urbanem za przepis na Tajską zupę z krewetkami.
- 2 miejsce: Zestaw kosmetyków marki Ziaja – @magda za przepis na Kurczaka w sosie z mleczkiem kokosowym.
- Nagroda gwarantowana: książki kulinarne autorstwa Anny Lewandowskiej „Zdrowe gotowanie by Ann” trafiają do:
@creepygirl za przepis na Sataye z kurczaka z sosem kokosowo-orzechowym,
@malgo za przepis na Zupę z cukinii z mleczkiem kokosowym
@sandra_1988 za przepis na Wegańskie curry z dynią
@ViaGusto za przepis na Wegańskie kruche babeczki z kremem i galaretką
@asia za przepis na Lody bananowo-kokosowe
@kasia_14 za przepis na Kurczaka w mleku kokosowym
@aneta_p za przepis na Zupę brokułową z kurczakiem i makaronem
@juliatomeczek za przepis na Kokosowy pudding jaglany z malinami
@ania za przepis na Chowder z kukurydzą
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i serdecznie gratulujemy laureatom.
Stankiewicz1
6 września 2018 @ 23:04
Szkoda że dwa dni chce dodać zdjęcie do przepisu i cały czas błąd, mimo tego dodatkowo formularz kontaktowy nie działa również „nieoczekiwany błąd”. Dzisiaj udało się dodać przepis ale szkoda bo Anna Lewandowska „zdrowe gotowanie” przeszło obok. Pozdrawiam
Paweł
11 września 2018 @ 09:32
Aniu, przepraszamy najmocniej za utrudnienia. Nasi programiści już poprawili błądy w oprogramowaniu. Ania Lewandowska „Zdrowe gotowanie” trafi do Ciebie 🙂
Ania
11 września 2018 @ 18:39
Dziękuję.